APIE HUMMEL

PRIEŠ SUTARTIS, AGENTUS, …  buvo tik hummel. Įkurtas 1923 m., „Hummel” yra Danijos avalynės ir sportinės aprangos prekės ženklas, turintis gilias futbolo ir rankinio šaknis.

Hummel yra vienas iš seniausių, labiausiai atsidavusių komandinio sporto prekės ženklų. Ikoniški ševronai tapo simboliu, kad Hummel veikia šiek tiek kitaip – visada su polėkiu ir  charakteriu. Vertybės taikomos daugybei įmonės rėmėjų visame pasaulyje.

Istorija

VISKAS ATIDUOTA SPORTUI

Viskas, ką darome „Hummel“, prasideda ir baigiasi sportu. Tai, taip pat, taikoma įvairiems mūsų prekių ženklams: „hummel Sport Style“, „hummel Hive“, taip pat daugeliui mūsų kolaboracijoms. Mūsų populiari „Kids“ kolekcija, taip pat, orientuota į sportinę aprangą, skirtą aktyviems žaidimams ir judėjimui.

Nuo 1923

DARNAUS VERSLO KŪRIMAS SU CHARAKTERIU – „KOMPANIJOS KARMA“

„Hummel” pasiryžęs keisti pasaulį per sportą. Kuo geriau valdomas ir plėtojamas verslas, tuo daugiau išteklių galima skirti teigiamiems pokyčiams.

Sportas yra daugiau nei fizinis aktyvumas. Tai universali kalba, turinti jėgų pašalinti politikos, kultūros, religijos ar įsitikinimų skirtumus. Daug metų remiant įvairius projektus, komandas, sporto klubus ar iškilias asmenybes, daugiausia dėmesio skiriama siekiant paskleisti žinią plačiai, keičiant pasaulį pasitelkiant sportu – visada su viltimi statyti tiltus ir padėti nutiesti kelią geresniam rytojui.

Hummel mėgsta sportą ir myli tuos aistringus ir drąsius žmones, kurie išdrįsta rodyti kelią su dideliu tikslu. Galų gale „Hummel” didžiuojasi, kad sportą naudoja kaip būdą pakeisti pasaulį į gerąją pusę ir padaryti jį tolerantiškesne vieta mums visiems gyventi.

Ateitis

Augame greitai

1998 metais Lietuvoje atidaryta pirmojji Hummel parduotuvė, nuo to laiko parduotuvių skaičius išaugo, ir toliau plečiamės norėdami būti kuo arčiau savo klientų.

0

Regioninių parduotuvių visoje Lietuvoje